Husova 523/30, Výstaviště - severní brána (u Tesca), 370 05 České Budějovice

Prodej
Servis
Instalace
Notebooků
Prodej
Servis
Instalace
PC a serverů
Prodej
Servis
Instalace
Net-připojení, IT sítí
Čištění PC
Obnova dat
Záloha dat
Odvirování
Servis u zákazníka

O firmě

Firma H&P Computers vznikla v roce 2009. Jsme odborníci pracující v IT oboru více jak 15 let. Své cenné zkušenosti jsme získali u dvou předních českých IT firem v odděleních výroby, servisu, technické podpory a v obchodním oddělení pro značkové počítače, notebooky a servery. Organizační změny nás přivedly k samostatné podnikatelské činnosti.

 

Poskytujeme širokou škálu počítačových produktů, řešení a souvisejících služeb pro domácnosti a malé firmy. Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky v plném rozsahu. V naší prodejně Vám nabídneme širokou škálu výrobků renomovaných značek a nabídneme široký sortiment počítačových komponent, spotřebního materiálu, periferií, datových nosičů, atd.

 

Náš obchod je označen logem HAL3000, což znamená, že jsme autorizovaným prodejním a servisním partnerem firmy 100Mega Distribution. Jsme Vám vždy připraveni poskytnout odbornou poradenskou činnost, včetně záručního i pozáručního servisu na dodávané zboží. 

 

 

autorizovane_servisni_stredisko.gif                                         ikona_halshop_original.gif                                   logo_autorizovany_prodejce.gif

 

 

Přímo v naší prodejně, emailem a nebo na výše uvedených telefonních číslech si můžete sjednat vysokorychlostní připojení k internetu STARNET. Stačí nám uvést Vaše jméno, adresu, telefonní kontakt a vše potřebné zařídíme za Vás. 

 

V naší prodejně máte možnost nákupu na splátky.Plaťte málo a plňte si své sny ihned.

 


 

starnet_logo.jpg                                                                  logo_hc.gif

 

Husova 523/30, Výstaviště - severní brána (u Tesca), 370 05 České Budějovice
© Copyright INT 2022 | Všechna práva vyhrazena | Zajímavé odkazy